.

Ahoj budoucí freedivere

Poznej svět pod vodní hladinou jednoduše na jeden nádech. Staň se přirozenou součástí tohoto světa. Nauč se naslouchat svému vlastnímu tělu. Odpoutej se od každodenního shonu, zanech daleko za sebou stres a zažij "Návrat k podstatě". Poznej kouzlo absolutního fitness sportu pro každého - nádechového potápění,  nebo-li freedivingu. Neboj, freediving rozhodně není jen sport pro vybranou skupinu jednotlivců. Naopak jeho sportovně rekreační forma je vhodná absolutně pro všechny. Tvým průvodcem tímto světem může být právě Apneablue team, se kterým si pro sebe vybereš ten správný kurz a úroveň, aby se pro Tebe tento úžasný sport stal zcela srdeční záležitostí.

  

 

 POJĎ S NÁMI POD HLADINU  A POZNEJ KOUZLO ABSOLUTNÍ VOLNOSTI  V " BIG BLUE "

O nás:

Apneablue.cz  provádí činnost spojenou s výukou nádechového potápění, zajišťováním a kompletní organizací tréninkových akcí a zájezdů, hromadnými i privátními tréninkovými lekcemi, speciálními kurzy a semináři v oblasti nádechového potápění.

V roce 2012 úspěšně získala akreditaci Apnea Academy - school for the instruktion and research of freediving. Stala se tak zástupcem tohoto mezinárodně uznávaného a certifikovaného systému vzdělávání v oblasti nádechového potápění - freedivingu, v rámci Apnea Academy International a Apnea Academy East Europe.

Na jaře 2015 si Apneablue.cz rozšířila svou akreditaci v rámci výukového systému Apnea Academy k pořádání dalších kurzů,  speciálních - Advanced equalization.

Po úspěšně absolvovaném kurzu obdržíš mezinárodně platnou certifikační kartu, která Tě opravňuje využívat služeb diving center, bazénů pro tréninky, trénovat a potápět se v lokalitách kam jako necertifikovaný šnorchlař nemáš přístup.

Domovským centrem činnosti Apneablue.cz je plavecký bazén v Trutnově a partnerské divecentrum Lighthouse v Dahabu.

V domovském bazénu organizuje Apneablue.cz teamové vedené tréninky a základní bazénové kurzy aktivního šnorchlování a nádechového potápění. V partnerském divecentru v Dahabu zajišťuje a organizuje kurzy vyšší úrovně a současně tréninkové Apneablue campy.

Kromě "tradičního" nádechového potápění a vzdělávání všech úrovní, se  Apneablue.cz aktivně zabývá tradičním řeckým potápěním tzv.Skandalopetrou.

Filozofií Apneablue.cz je nádechové potápění - freediving v jeho nejčistší podobě v úrovních od aktivního šnorchlování, přes rekreační až po sportovní freediving, jako SPORT PRO VŠECHNY.

Apneablue.cz si dlouhodobě zakládá na precizní a  individuální "práci", s každým, a na jakékoli úrovni.

 

 

Pro motivaci a pokoukání mrkni na  foto/video galerii /nebo, ZDE/

Partneři :