.

Ahoj budoucí nádechový potápěči - freedivere. Pojď se s námi "stát vodou". wink

Poznej svět pod vodní hladinou jednoduše na jeden nádech,na jakékoli úrovni.

Staň se přirozenou součástí tohoto světa. Nauč se naslouchat svému vlastnímu tělu. Odpoutej se od každodenního shonu, zanech daleko za sebou stres a zažij "Návrat k podstatě".

Poznej kouzlo absolutního fitness sportu pro každého - nádechového potápění,  nebo-li freedivingu.

Neboj, freediving rozhodně není jen sport pro vybranou skupinu jednotlivců. Naopak jeho sportovně rekreační forma je vhodná absolutně pro všechny.

Tvým průvodcem tímto světem může být právě Apneablue team, se kterým si pro sebe vybereš ten správný kurz a úroveň, aby se pro Tebe tento úžasný sport stal zcela srdeční záležitostí.

  

 POJĎ S NÁMI POD HLADINU  A POZNEJ KOUZLO ABSOLUTNÍ VOLNOSTI  V " BIG BLUE "

O nás:

Apneablue.cz  provádí činnost spojenou s výukou nádechového potápění, zajišťováním a kompletní organizací tréninkových akcí , hromadnými i privátními tréninkovými lekcemi, speciálními kurzy a semináři v oblasti nádechového potápění.

V roce 2012 úspěšně získala akreditaci Apnea Academy - school for the instruktion and research of freediving. Stala se tak zástupcem tohoto mezinárodně uznávaného a certifikovaného systému vzdělávání v oblasti nádechového potápění - freedivingu, v rámci Apnea Academy International a Apnea Academy East Europe.

https://apnea.academy/

Na jaře 2015 si Apneablue.cz rozšířila svou akreditaci v rámci výukového systému Apnea Academy k pořádání dalších kurzů,  speciálních - Advanced equalization.

https://apnea.academy/

V roce 2020 Apneablue.cz, získala akreditaci AIDA International JUDGE - rozhodčí v organizaci AIDA - International Association for the Development of Apnea

https://www.aidainternational.org/

Domovským centrem činnosti Apneablue.cz je plavecký bazén v Trutnově

      

a od roku 2013 je smluvním partnerem, domovského divecentra Lighthouse v Dahabu.

   

https://dahabdive.com/cz/nase-potapecska-centra

V domovském bazénu organizuje Apneablue.cz teamové vedené tréninky a základní bazénové kurzy aktivního šnorchlování a nádechového potápění. V partnerském divecentru v Dahabu zajišťuje a organizuje kurzy vyšší úrovně a současně tréninkové Apneablue campy.

Nejnověji, od roku 2021 je Apneablue. cz smluvním partnerem nejhlubšího výcvikového bazénu na světě DEEPSPOT v Polsku, kde organizuje zajišťuje pro své studenty a klienty tématické tréninky a tréninkové Apneablue campy.

 

https://www.deepspot.com/pl/

Po úspěšně absolvovaném kurzu obdržíš mezinárodně platnou certifikační kartu, která Tě opravňuje využívat služeb diving center, bazénů pro tréninky, trénovat a potápět se v lokalitách kam jako necertifikovaný šnorchlař nemáš přístup.

Kromě "tradičního" nádechového potápění a vzdělávání všech úrovní, se  Apneablue.cz aktivně zabývá tradičním řeckým potápěním tzv.Skandalopetrou.

  

https://en.wikipedia.org/wiki/Skandalopetra_diving

Filozofií Apneablue.cz je nádechové potápění - freediving v jeho nejčistší podobě v úrovních od aktivního šnorchlování, přes rekreační až po sportovní freediving, jako SPORT PRO VŠECHNY.

Apneablue.cz si dlouhodobě zakládá na precizní a  individuální "práci", s každým, a na jakékoli úrovni.

 

 

          AKTUÁLNĚ /akce,kurzy 01. - 06. 2021/ 

  • vše prozatím pro toto období jen plánujeme a připravujeme sad

 

Vše najdeš v sekci kurzy-akce  /nebo ZDE /

Pro motivaci a pokoukání,kde a jak se všude potápíme a cestujeme, mrkni na  foto/video galerii /nebo, ZDE/